Zielona Góra

A A A

 

15 listopada 2022 r., podczas uroczystej gali w zielonogórskiej „Palmiarni” podsumowano wybrane projekty prewencyjno-promocyjne, realizowane w bieżącym roku przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Zielonej Górze. Wyłoniono laureatów konkursów „Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej”, „Buduj bezpiecznie” i najaktywniejszych społecznych inspektorów pracy.

Poza laureatami projektów prewencyjno-promocyjnych Specjalnym wyróżnieniem Okręgowego Inspektora Pracy w Zielonej Górze został wyróżniony nasz kolega Julian Kozłowski za wieloletnie propagowanie tematyki bezpieczeństwa i pracę z młodzieżą szkolną.

Tradycyjnie także Oddział Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Zielonej Górze wręczył wyróżnienia dla laureatów tegorocznej nagrody „LAUR BEZPIECZEŃSTWA”.

 

LAUREACI NAGRODY „LAUR BEZPIECZEŃSTWA” - 2022

Kapituła Nagrody „Laur Bezpieczeństwa” powołana przez Zarząd Oddziału OSPSBHP w Zielonej Górze za bezpieczne i przyjazne pracownikom miejsca pracy  przyznała Medale Nagrody dla przedsiębiorców:

  1. SINHYDRO CORPORATION Limited ODDZIAŁ W POLSCE, 67-100 Nowa Sól
  2. PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE „KONTRAKT” Sp. z o.o. Krosno Odrzańskie

***

Kapituła Nagrody „Laur Bezpieczeństwa” powołana przez Zarząd Oddziału OSPSBHP w Zielonej Górze, za całokształt wieloletniej działalności zawodowej w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy przyznała Medal Nagrody dla: Jan Łuczak

***

Kapituła Nagrody „Laur Bezpieczeństwa” powołana przez Zarząd Oddziału OSPSBHP w Zielonej Górze za bezpieczne i przyjazne pracownikom miejsca pracy  przyznała Statuetki Nagrody dla przedsiębiorców:

  1. SPAWREM Sławomir Domagała S.K., Stare Kramsko
  2. MAZEL S.A. w Nowej Soli

***

Wręczenie statuetek i dyplomów uświetnił występ muzyczny uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Zielonej Górze.

 

 

Siedziba

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP
Oddział w Zielonej Górze

Uniwersytet Zielonogórski; Instytut Inżynierii Mechanicznej,
Katedra bezpieczeństwa pracy i ergonomii

ul. prof.Z.Szafrana 4; 65-516 Zielona Góra

Adres do korespondencji

Grzegorz Dudarski - OSPSBHP

Uniwersytet Zielonogórski, Wydział Mechaniczny
Katedra Bezpieczeństwa Pracy i Ergonomii

ul. prof.Z.Szafrana 4; 65-516 Zielona Góra

e-mail: zielonagora@ospsbhp.pl

www.ospsbhp.zgora.pl

Administratorzy strony